מדיניות פרטיות

חברת בי דיגיטל ייעוץ בע”מ (‘בי דיגיטל’, ‘אנחנו’) מחוייבת לשמירה על הפרטיות שלכם.

מדיניות הפרטיות שלנו (‘מדיניות’) מפרטת איך אנחנו אוספים, משתמשים ומגנים על המידע שמסופק לנו על ידי מבקרי האתר (“מידע אישי”).

מדיניות הפרטיות תקיפה לשירות הניתן באתר האינטרנט ‘שלנו’ בכתובת: b-digital.co.il

בשימוש בשירות אתם מסכימים גם לתנאי השימוש ומאשרים לנו את האיסוף והשימוש במידע שלך כפי שיפורט כעת במדיניות הפרטיות. במידה ואתם לא מאשרים, הפסיקו את השימוש בשירות.

לכל שאלה אתם מוזמנים לפנות אלינו בכתובת: Boriski@b-digital.co.il.

איזה מידע אנו אוספים ולמה אנו אוספים אותו

אתם יכולים לגלוש באתר שלנו מבלי לספק אף מידע אישי

מידע ליצירת קשר, הכולל שם וכתובת מייל.

מידע על המחשב שלכם, כולל כתובת ה-IP שלכם, מיקומכם הגאוגרפי, סוג הדפדפן והגרסה שלו, ומערכת ההפעלה.

מידע על הביקורים והשימוש שלכם באתר, כולל מקור ההפניה, אורך הביקור, צפיות בעמודים, ונתיבי המעבר שלכם באתר.

מידע שנשלח אלינו על ידכם, בדואר האלקטרוני או באמצעות האתר שלנו, כולל תוכן המסר והמטא-דאתה שלו.

כל סוג אחר של פרטים אישיים שאתם שולחים אלינו.

במקרה בו בחרתם לספק לנו מידע נוסף בהתנדבות, אתם האחראים הבלעדיים למידע הזה.

 

פיקסלים

פיקסל הוא קוד שמוטמע באתר, סרטון, מייל או פרסומת ושולח מידע לגבי השימוש שלכם לשרת. כשאתם נכנסים לאתר, סרטון, מייל או פרסומת המכילה פיקסל, הפיקסל יוכל לאפשר לנו או ליישות נפרדת להוריד או לקרוא עוגיות השמורות בדפדפן שלכם. פיקסלים משומשים בשילוב עם עוגיות בכדי לעקוב אחר פעילות של דפדפן מסויים על מכשיר מסויים. ייתכן ונטמיע באתר פיקסלים משירותים שונים שיאפשרו לנו לעקוב אחר המרות, להציג לכם פרסומות באתר ומחוץ לאתר ולספק לכם פונקציונליות נוספת כמו היכולת להתחבר לשירות שלנו עם החשבונות שלכם ברשתות החברתיות.

תוכן מוטמע מאתרים אחרים

פוסטים באתר זה עלולים לכלול תוכן מוטמע (לדוגמא סרטונים מיוטיוב). תוכן מוטמע מאתרים אחרים מתנהג בדיוק באותה הצורה כמו אם הייתם מבקרים באתר עצמו.

אתרים אלו עלולים לאסוף מידע לגביכם, להשתמש בעוגיות, להטמיע קודי מעקב של צד-שלישי, ולנטר את האינטרציה שלכם עם התוכן המוטמע, כולל ניטור האינטרקציה שלכם אם התוכן המוטמע במידה ויש לך חשבון אליו אתם מחוברים באותו האתר.

אנליטיקס

אנו משתמשים בשירותי ניתוח נתונים כמו Google Analytics, Google Ads וFacebook Pixel על מנת לעזור לנו להבין יותר טוב איך משתמשים מגיעים לאתר ומשתמשים בשירות, ולהשתמש בפרסומות ממוקדות שעשויות לעניין במיוחד את הגולשים שלנו.

איך אנחנו משתמשים במידע

בפרטים האישיים שיסופקו על ידי האתר ייעשה שימוש כמפורט במדיניות זו או בעמודים הרלוונטים באתר. ייתכן ונשתמש בפרטים שלכם למטרות הבאות:

ניהול ותפעול האתר שלנו, כולל ההרשמה והחשבון שלכם.

לאפשר לכם להשתמש בשירותים הזמינים באתר.

מניעת הונאות, הפרה של מדיניות או תנאי השימוש ואיומים או נזק מכל סוג.

ניטור של טרנדים, נתוני השימוש ופעילות באתר.

שיפור השירות, האתר, השיווק והמוצרים שלנו.

שליחה של ניוזלטר אליכם בדואר אלקטרוני. (ניתן לבטל בכל עת כמפורט בסעיף “צורות התקשרות”.)

שליחה של מסרים שיווקיים שקשורים לעסק שלנו והעסקים של חברות צד ג’ שנבחרו בקפידה שלדעתנו עשויות לעניין אתכם בדואר אלקטרוני, או באמצעות טכנולוגיות דומות (ניתן לבטל בכל עת כמפורט בסעיף “צורות התקשרות”.)

מימוש של כל מטרה עסקית או מסחרית אחרת בכפוף להתראה מוקדמת או הסכמתכם.

מבלי לשלול את האמור למעלה, ייתכן ונעשה שימוש בכל מידע שלא יכול לזהות אותך לכל מטרה בכפוף לחוק.

 

עוגיות ופיקסלים

רב הדפדפנים מקבלים עוגיות כברירת מחדל. תוכלו להנחות את הדפדפן שלכם לדחות או למחוק עוגיות דרך חלון ההגדרות. אם אתם משתמשים במספר דפדפנים שונים במכשיר שלכם, תצטרכו לעדכן את ההגדרות של כל דפדפן בנפרד. שימו לב שביטול השימוש בעוגיות יכול לגרום לחלקים מסויימים מהשירות להפסיק לעבוד.

אנליטיקס

Google מספקים כלים על מנת לאפשר לך לבטל את השימוש במידע מסויים שנאסף על ידי גוגל אנליטיקס בכתובת https://tools.google.com/dlpage/gaoptout ועל ידי Google Analytics for Display Advertising or the Google Display Network בכתובת https://www.google.com/settings/ads/onweb.

שיתוף המידע שלכם

אנחנו משתפים מידע שנאסף באתר בהתאם למצויין במדיניות זו. הגורמים איתם נשתף את המידע כוללים את היישויות הבאות:

אנחנו עשויים למסור את הפרטים האישיים שלכם לכל אחד מהעובדים, המנהלים, המבטחים, היועצים המקצועיים, הסוכנים, הספקים, או קבלני המשנה שלנו, במידה סבירה וכנדרש למטרות המצוינות במדיניות זו.

אנחנו עשויים למסור את הפרטים האישיים שלכם במידה וזה מה שנדרש מאיתנו על פי חוק, בהקשר של כל הליך משפטי קיים או עתידי ועל מנת לבסס, להפעיל או להגן על זכויותינו המשפטיות (כולל אספקה של מידע לאחרים למטרות מניעת הונאה והפחתה של סיכון אשראי).

לרוכש (או הרוכש הפוטנציאלי) של כל עסק או רכוש שאנחנו רוכשים (או שוקלים לרכוש).

מבלי לשלול את האמור למעלה, ייתכן ונשתף כל מידע שלא יכול לזהות אותך לכל מטרה בכפוף לחוק.

אינטגרציות ורשתות חברתיות

בחלקים מהשירות שלנו אנו משלבים או ממליצים על אתרים, פלטפורמות או שירותים שנשלטות על ידי יישויות נפרדות. דוגמאות לכך יהיו:

קישורים – השירות שלנו כולל קישורים לאתרים, פלטפורמות ושירותים אחרים שלא מתופעלים על ידינו. ייתכן ונקבל עמלות במידה ותחליטו לרכוש מוצר לאחר הקלקה על הקישור לאחד מאתרי השותפים שלנו.

לייקים, שיתופים והתחברות – אנחנו עשווים להטמיע פיקסל בשירות שלנו שיאפשר לך לעשות ‘Like’ או שיתוף, או להתחבר לחשבון שלך דרך רשתות חברתיות. אם תבחרו להשתמש באינטגרציה כזו, אנחנו עשויים לקבל מידע מאותה רשת חברתית שאישרתם לשתף איתנו. שימו לב שייתכן ורשתות חברתיות יאספו עליכם מידע באופן עצמאי דרך האינטגרציה.

שימו לב שכשאתם מתקשרים עם יישויות אחרות, כולל כשאתם עוזבים את השירות שלנו, יישויות אלה עשויות לאסוף מידע עליכם באופן עצמאי. מידע זה כפוף למדיניות והנהלים שלהם, כולל המידע שהן משתפות איתנו, לכן אנו ממליצים לבדוק גם את מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש שלהן.

צורות התקשרות

אימייל – ניתן לבטל את ההרשמה למיילים פרסומיים בכל עת על ידי לחיצה על הקישור “Unsubscribe” בתחתית כל מייל, או על ידי יצירת קשר איתנו במייל: Boriski@b-digital.co.il. שימו לב שלא ניתן לבטל הרשמה בעובר מיילים לא פרסומיים כמו אלו הנוגעים לניהול החשבון.

העברות נתונים בינלאומיות

אנחנו ממוקמים בישראל ולכן המידע שאנו אוספים כפוף לחוק הישראלי. במידה ואתם משתמשים בשירות שלנו מחוץ לישראל, יהיו מודעים לכך שהמידע שנאסף דרך השירות שלנו עלול להיות מאוחסן, מועבר ומועבד בישראל או בכל אחת מהמדינות בה אנו עובדים.

איך אנחנו שומרים על המידע שלך

אנו נוקטים במשנה זהירות ארגוני וטכני סביר על מנת למנוע את האבדן, השימוש לרעה, או השינוי של הפרטים האישיים שלכם. עם זאת, אף מערכת אבטחה היא בלתי חדירה ולכן אנו לא יכולים להבטיח ב100% את בטיחות המערכות שלנו.

שינויים למדיניות הפרטיות

אנחנו שומרים לעצמנו את הזכות לבצע שינויים או לעדכן את מדיניות הפרטיות מעת לעת על באמצעות פרסום של גרסה חדשה באתר שלנו. עליכם לבדוק את העמוד הזה מעת לעת על מנת לוודא שאתם מבינים את השינויים שנעשה במדיניות זו.

קישורים לאתרי ושירותי צד ג’

אתר זה מכיל קישורים לאתרים, פלטפורמות ושירותי צד ג’ שלא מתופעלים או נשלטים על ידינו. שימו לב שלכל אחד מהם מדיניות פרטיות ונהלים משלו ואנו לא אחראיים עליהם. במידה ולחצתם על קישור לאתר או שירות צד ג’ יש לשים לב שאתם קוראים את מדיניות הפרטיות האינדיבידואלית שלו לפני שאתם מכניסים מידע כלשהו.

איך ניתן ליצור איתנו קשר

ניתן ליצור איתנו קשר בכל עת בכתובת: Boriski@b-digital.co.il