נעים להכיר

אני בוריס קימלמן, בן 34 נשוי לעדי ואבא של ינאי דניאל ורוני, מתעסק בדיגיטל כבר 11 שנים.

בעברי עבדתי במגוון תפקידים בחברות גדולות במשק, היי-טק ובתפקידי האחרון שימשתי כמנהל הדיגיטל של רשת מלונות פתאל במשך 4.5 שנים בהם הצמחתי את המכירות באונליין ב-300% ליותר מ-200 מיליון ש"ח בשנה. 

החלטתי להקים את בי דיגיטל כחברה שמביאה את הידע, הניסיון והשיטות שלי לחברות וארגונים. 

אנחנו מלווים ומנהלים תהליכי שיפור המרות באתרי איקומרס, שיפור תהליכי ניהול מחלקות הדיגיטל, פיתוח המוצר והפרויקטים והטמעת תהליכי אוטומציה בארגונים לשיפור התוצאות העסקיות.

 

סך מכירות האונליין של האתרים שהקמתי וניהלתי מצטבר למאות מיליונים

 

אני מביא איתי למעלה מ-11 שנות ניסיון בעולם הדיגיטל, את היכולת לחבר בין מהלכי שיווק לצרכים טכנולוגיים על מנת לשפר את התוצאות העסקיות.

 

 

אופטימיזציה של אתרי אונליין – לייצר יותר כסף מאתר האי-קומרס שלך באמצעות שיטה וכלים. מתודולוגיה של CRO (שיפור יחסי המרה) הבודקת ומשפרת את מסע הלקוח בכל נקודות המגע של הלקוח עם האתר שלך החל משלב הפרסום ועד לנקודת הזנת פרטי האשראי באתר.

 

ניהול הפרויקט משלב הרעיון ועד שלב ההשקה – ראש שקט מא' ועד ת'. 80% מהפרויקט נכשלים בגלל ניהול לא נכון של הפרויקט, אני בטוח שלא הייתה רוצה שגם הפרויקט שלך ייכשל.

 

ניהול המוצר – ראיה אסטרטגית שהמוצר שלך הולך למקום נכון. מוצרים נכשלים כי אין להם ראיה קדימה לאן המוצר צריך להגיע מבחינת התאמתו לשוק.

 

ייעוץ וליווי מנהלי שיווק – לייצר סדר בכמות המידע וכמות הספקים השונים. כמות הספקים "שמייעצים" לך היא עצומה. אני אעזור לך לעשות סדר בבלגן ולקבל החלטות אוביקטיביות עם שקט נפשי שמקדמות אותך ואת העסק שלך בכל אספקט שיווק וטכנולוגי.

 

הטמעת של תהליכי אוטומציה בארגון – לפנות את העובדים שלך לתהליכים החשובים ופחות התעסקות במשימות החזרתיות – להתייעל תפעולית ולחסוך המון כסף!

אני מציע לך את הידע והניסיון שלי בעולם השיווק הדיגיטלי וניהול תהליכי פיתוח טכנולוגיים מול ספקים מקצה לקצה תוך לקיחת אחריות על התוצאות העסקיות שלך ושמירת האינטרסים שלך!

גלילה לראש העמוד