בוריס קימלמן

מנכ"ל ובעלים

בעברי עבדתי במגוון תפקידים בחברות גדולות במשק, היי-טק ובתפקידי האחרון שימשתי כמנהל הדיגיטל של רשת מלונות פתאל במשך 4.5 שנים בהם הצמחתי את המכירות באונליין ב-300% ליותר מ-200 מיליון ש”ח בשנה.

החלטתי להקים את בי דיגיטל כחברה שמביאה את הידע, הניסיון והשיטות שלי לחברות וארגונים. אנחנו מלווים ומנהלים תהליכי שיפור המרות באתרי איקומרס, שיפור תהליכי ניהול מחלקות הדיגיטל, פיתוח המוצר והפרויקטים והטמעת תהליכי אוטומציה בארגונים לשיפור התוצאות העסקיות.

סך מכירות האונליין של האתרים שהקמתי וניהלתי מצטבר למאות מיליונים

אני מביא איתי למעלה מ-11 שנות ניסיון בעולם הדיגיטל, את היכולת לחבר בין מהלכי שיווק לצרכים טכנולוגיים על מנת לשפר את התוצאות העסקיות.

שיר זגה

מנהלת פרוייקטים בכירה

בעלת 5 שנות ניסיון בעולמות המכירות והשירות.

ניהול צוות של 70 עובדים לרבות גיוס, הדרכה והכשרה, הנעת עובדים ומוטיבציה. הקמת מערך תקשורת כתובה למענה שירותי ומכירתי בצ’אט ו- SMS

בהמשך הדרך צברתי ניסיום כמנהלת מוצר ופרויקטים במחלקת הדיגיטל. בתפקיד זה אותו ביצעתי במשך שלוש שנים, ניהלתי מגוון רב של מוצרים ופרויקטים: אפליקציות, אתרי איקומרס ועמדות צ’ק אין עצמיות במלונות.

הובלתי וניהלתי מוצרים משלב הרעיון ועד הקמת המוצר בפועל לרבות איפיון חווית משתמש, ניהול תוכן, בדיקות QA, מציאת פתרונות טכנולוגים רלוונטים, שיתוף פעולה עם ספקים, כתיבת מסמכי איפיון טכניים, הגדרת המדידה במוצר במערכות שונות, ניהול תקציבים ועוד.

אני אשת הכן והאנרגיה, מביאה איתי את התשוקה לניהול מוצרים ופרויקטים שמייצרים אימפקט עסקי ושיפור בתוצאות..